Drukuj

ZBIÓRKA BOŻONARODZENIOWA 2018

w .

ZBIÓRKA BOŻONARODZENIOWA

Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy AK wspólnie z mieszkańcami: Wołomina, Radzymina, Zielonki, Kobyłki, Warszawy, Sejn, Gib, Kuźnicy, Ełku oraz Pisza organizuje zbiórkę paczek Bożonarodzeniowych dla KOMBATANTÓW Z KRESÓW WSCHODNICH oraz dla POLSKICH DZIECI NA BIAŁORUSI.

DAR OD NAS TO ZNAK PAMIĘCI DLA TYCH, KTÓRZY POZOSTALI ORAZ URODZILI SIĘ POZA GRANICAMI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Zbieramy: kawę, herbatę, kakao, kasze, olej, ryż, makarony, puszki (szynka, owoce), słodycze, cukier, itp. 

Zbiórka w naszym Przedszkolu trwa: do 28.11.18r.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii, w celach reklamowych i statystycznych. Pliki cookies są zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookies. Zamknij EU Cookie Directive Module Information