Drukuj

KONKURS RECYTATORSKO - WOKALNY "MOJA OJCZYZNA - MALOWANA WIERSZEM I PIOSENKĄ"

w .

W tym roku Święto Niepodległości jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ świętujemy 100 lat wolności. Z tej okazji, w dniu 21 listopada w naszym Przedszkolu odbył się konkurs recytatorsko - wokalny, pod hasłem "Moja ojczyzna malowana wierszem i piosenką”. 

Do konkursu zgłosiło się 18 uczestników, którzy reprezentowli wołomińskie placówki: Przedszkole nr 2 im. Pyzy Wędrowniczki w Wołominie, Przedszkole nr 5 im. Kota w butach w Wołominie, Przedszkole nr 6 im. Bajka w Wołominie, Przedszkole nr 9 im. Jasia i Małgosi w Wołominie, Przedszkole im. Pszczółki Mai w Duczkach, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Duczkach.

Dzieci zaprezentowały się śpiewając piekne pieśni patriotyczne oraz recytując wiersze o Polcse.

Młodych recytatorów oceniała Komisja w składzie: p. Agnieszka Dąbkowska - Wicedyrektor, p. Magdalena Sycik – Nauczyciel, p. Iwona Szymańska - Logopeda

Wyróżnienia otrzymały dzieci w 3 kategoriach: WIERSZ, PIEŚŃ WYKONANA SOLO, PIEŚŃ WYKONANA W DUECIE.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii, w celach reklamowych i statystycznych. Pliki cookies są zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookies. Zamknij EU Cookie Directive Module Information