Drukuj

AKADEMIA MAŁEGO NAUKOWCA - STYCZEŃ

w .

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Przedszkole rusza z projektem "Akademia Małego Naukowca” - projekt realizowany z Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. W dniach 11 i 25.01.2019r odbędą się pierwsze warsztaty naukowe-realizowany temat to ,, Ach to powietrze” Wykonując wiele eksperymentów, dzieci dowiedzą się, że oprócz udziału w tym niezwykle ważnym procesie jakim jest oddychanie, powietrze ma kilka innych zadziwiających i unikalnych właściwości.

Warsztaty Naukowe które będą realizowane pozwolą dziecku zamienić się w prawdziwego naukowca i zgłębiać najciekawsze zagadnienia nauk ścisłych jednocześnie świetnie się bawiąc.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii, w celach reklamowych i statystycznych. Pliki cookies są zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookies. Zamknij EU Cookie Directive Module Information