AKADEMIA MAŁEGO NAUKOWCA - LUTY

w .

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Przedszkole rusza z projektem ,,Akademia Małego Naukowca”- projekt realizowany z Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego 2019.

W dniach 26 i 28.02.2019r odbędą się drugie warsztaty naukowe-realizowany temat to ,,3,2,1..( Re)- Akcja”. Dzieci zmienią się w prawdziwych naukowców, wykonując wiele zaskakujących eksperymentów z dziedziny chemii. Na początek sprawią, że niezwykłą kartka zamieni się w kulę ognia. Dowiedzą się także jak stworzyć pastę do zębów dla słonia oraz wywołają dżina z butelki, który być może spełni życzenia.