GRUPA JEŻYKI

Wychowawcy: Urszula Janicka, Wioleta Kieliszczyk

WARSZTATY PRZYRODNICZE

Dnia 30 października w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty przyrodnicze pt. „Zwierzęta z czterech stron świata”. Dzieci miały okazję poznać niektóre zwierzęta zamieszkujące różne kontynenty np. afrykańskie ślimaki olbrzymie, żółwia wodnego z Ameryki Północnej, świnkę morską z Ameryki Południowej, australijską papużkę falistą, myszki japońskie oraz królika europejskiego.

ZAGRODA PER ZOO - PIEŃKI

Dnia 19‎ ‎października przedszkolaki z grupy Jeżyki i Pszczółki udały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego Per - Zoo w pobliżu Klembowa. Dzieci miały okazje obcować z przyrodą i zgłębiać swoją przyrodniczą wiedzę.

KĄCIK PRZYRODY

Kącik przyrody daje dzieciom możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą i jest nieustannym źródłem doświadczania, odczuwania i przeżywania, dlatego jak co roku grupa Jeżyki z pomocą rodziców zgromadziła jesienne dary przyrody.