GRUPA MOTYLKI

Wychowawca: Magdalena Sycik

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W naszej grupie obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło swojego ulubionego MISIA. Pluszaki towarzyszyły dzieciom przez cały dzień, podczas zajęć, zabawy oraz odpoczynku na leżakach. Wykonaliśmy również pracę plastyczną.

BEZPIECZEŃSTWO

Podczas zajęć rozmawialiśmy o ruchu drogowym. Poznaliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po ulicach. W naszej sali pojawiły się pasy, po których uczyliśmy się przechodzić pamiętając oczywiście o bezpieczeństwie. Nauczycliśmy się krótkiego wierszyka, który ułatwia poruszanie się przez pasy.

"Patrzę w lewo, patrzę w prawo, znowu w lewo, nic nie jedzie. Ruszam żwawo!"

Na zakończenie wykonaliśmy proacę plastyczną - "Sygnalizator świetlny".

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2018

Dnia 30.10.2018r. odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Od teraz dołączyliśmy do grona naszych starszych kolegów i jesteśmy PRZEDSZKOLAKAMI.