Rekrutacja do przedszkola 2018/2019

UWAGA !

Od 28 do 30 maja 2018 r. w sekretariacie przedszkola w godzinach 8.30 – 16.00

rodzice dzieci zakwalifikowanych w rekrutacji uzupełniającej potwierdzają wolę przyjęcia

dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia.

Prosimy o zalogowanie się na stronie

www.nabor.pcss.pl/wolomin

pobranie oświadczenia (Potwierdzenia woli) z zakładki „Dokumenty”,

wypełnienia i dostarczenia do przedszkola.

Zgodnie z Harmonogramem czynności w postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Wołomin na rok szkolny 2018/2019 (Załącznik Nr 2 do zarządzenia Nr 25/2018 Burmistrza Wołomina z dnia 12.01.2018 r.) dnia 4 czerwca 2018 r. do godz. 15.00 nastąpi podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PRZEDSZKOLA

IM. PSZCZÓŁKI MAI W DUCZKACH NA ROK 2018/2019

(ZGODNIE Z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 DO ZARZĄDZENIA NR 25/2018 BURMISTRZA WOŁOMINA Z DNIA 12.01.2018 R.)

SKŁADANIE PRZEZ RODZICÓW WNIOSKÓW O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA ODBYWA SIĘ ELEKTRONICZNIE NA STRONIE www.nabor.pcss.pl/wolomin. WNIOSEK NALEŻY WYPEŁNIĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE ZGODNIE ZE WSKAZÓWKAMI SYSTEMU „NABÓR 2018”.

WYGENEROWANE, WYDRUKOWANE I PODPISANE PRZEZ OBOJGA RODZICÓW WNIOSKI WRAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI SKŁADAMY W WERSJI PAPIEROWEJ WYŁĄCZNIE DO PRZEDSZKOLA PIERWSZEGO WYBORU (1 PREFERENCJI) W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 27 KWIETNIA 2018 R. DO GODZ. 16.00.

Zarządzenie burmistrza

UWAGA

Od 9 do 13 kwietnia 2018 r. rodzice dzieci zakwalifikowanych  potwierdzają wolę przyjęcia dziecka do przedszkola
w postaci pisemnego oświadczenia.

Prosimy o zalogowanie się na stronie

www.nabor.pcss.pl/wolomin

pobranie oświadczenia, wypełnienia i dostarczenia
do przedszkola

Rodzice dzieci zakwalifikowanych przesuniętych do innych przedszkoli  potwierdzają wolę przyjęcia dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia w Przedszkolu, do którego zostały przesunięte.

Dzieci niezakwalifikowane mogą brać udział w rekrutacji  uzupełniającej, zgodnie z harmonogramem czynności w postępowaniu uzupełniającym,  w przedszkolach, w których są wolne miejsca.

Harmonogram czynności

NA ROK SZKOLNY 2018/2019

DLA DZIECI URODZONYCH W: 2013, 2014, 2015 ROKU

01 marca 2018 r. -  15 marca 2018 r. - Składanie przez rodziców Wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola odbywa się elektronicznie na stronie www.nabor.pcss.pl/wolomin. Wniosek należy wypełnić w nieprzekraczalnym terminie zgodnie ze wskazówkami systemu „NABÓR 2018”.

Wygenerowane, wydrukowane i podpisane przez obojga rodziców Wnioski wraz  z załącznikami składamy w wersji papierowej wyłącznie do przedszkola pierwszego wyboru (1 preferencji) w nieprzekraczalnym terminie do 15 marca 2018 r. do godz. 16.00.

6 kwietnia 2018 r. do godz. 15.00. - Podanie do publicznej wiadomości listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów.

9 kwietnia - 13 kwietnia 2018 r. -  Potwierdzenie przez rodzica woli przyjęcia do Przedszkola im. Pszczółki Mai w Duczkach w postaci pisemnego oświadczenia, które można pobrać na stronie internetowej naszego przedszkola.

23 kwietnia 2018 r. do godz. 15.00. - Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do przedszkola.

Szczegółowe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń w Przedszkolu im. Pszczółki Mai w Duczkach oraz na stronie internetowej w zakładce Rekrutacja 2018/2019.

Iwona Przywoźna

Dyrektor Przedszkola im. Pszczółki Mai